Teknik Özellikler

Telefon Görünümlü
6 Cihaz İşlevi
Sensörlü Bel Kemeri
3 Boyutlu Görüntüleme
Magnotometre Modu
Derinlik ölçme Modu
50 m2 Alan Tarama
3 m Derinlik Hassasiyeti
background-wallpapers-32

Scorpion EVO

Dokunmatik Ekran

--Kolay Taşıma--

Alan Tarama

bg4

ABC Dedektör

Haydi Sende Altın Ara!!!

Altın Dedektörü

Bize Ulaşın

PERFORMANS HEDEF ODAKLI

En iyi kalite
Artık herşey daha kolay

3 BOYUTLU
Akrep Dedektör

Kolay Taşınabilir

Scorpion EVO

gold-05

ALTIN BULMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!!!

ABC Dedektörle
Herşey Daha kolay!!!

3 BOYUTLU ALAN TARAMA

ALTINızdakileri Fark Edin

Scorpion EVO /

altin-dedektor-bul

Belki de Bir Adım Önünüzde

video

video

video + audio

VIDEO ' muzu İZLEYİN!!!

Su Altında Arama Yapabilirsiniz!!!

Slide background

&

Her Koşulda

Kullanabilirsiniz

...altın aramak için

ABC DEDEKTÖR

sizin yanınızda

Scorpion EVO /

Dedektör

SCORPION EVO

Scorpion EVO derin tarama metal dedektörü gelişmis metal algılama teknolojisinde bir adım daha ileride yer alıyor. Scorpion EVO dedektör çarpıcı işlevselliğe sahip olup ergonomik ve fütüristik tasarima sahiptir. Bu cihaz farkli üst düzey algılama teknolojilerini son derece küçük , hafif ve tutmasi kolay olan ünitede birlestiriyor. Entegre sensor prob sayesinde cihaz kolay tasinabilir hale geliyor ve engebeli yerler ile tüm arazilerde kullanmasi uygun oluyor. Dokunmatik ekrani ile işinizi hızlandırırken elinizde rahatlıkla tasiyabilirsiniz. Cihazin bu özelligi define avcılari ve her ortamda araştırmacılar için onu komforlu kılıyor. Entegre edilmiş sensör sayesinde cihaz her ortamda çalısmak için her zaman hazır.

Scorpion EVO, dışarıdan tablet bilgisayar şeklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanin mümkün olmadigi alanlarda arama yapmanıza olanak sağlar. Etrafınızda şüphe uyandırmadan ve şüpheli bakışlari üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadiginiz alanlarda tarama yapabilirsiniz. Kompakt olan bu üründe bir adet toprak maden mineral etkisi azaltıcı ve eliminator, entegre halde bulunmaktadir. Bu sebeple Scorpion EVO dedektör, kamuflajini mükemmel seviyeye getirecek şekilde, işlevsel bir multimedya tabanli pc aleti olarak kullanilabilir. Modern işlemciler ve enerji tasarrufu sağlayan bileşenler sayesinde, dahili şarz edilebilir pil, tablet bilgisayarın ihtiyaç duydugu gücün tamamen saglanmasi için yeterlidir.

Scorpion serisindeki tüm diger metal algılayıcılar gibi, Scorpion EVO’da işlevsellik, ergonomi ve pratik tasarimin etkileyici bir birleşimidir. Sadece 650 gr ağırlığı ile cihazı istediginiz her yere götürebilirsiniz. Sadece tek bir tuş ile tüm operasyon modlarını kontrol edebilirsiniz.

Söylediğimiz Gibi Altın Arama, Define Arama, Hazine Bulmak Şimdi Abc dedektör ile Çok Daha Kolay !