Teknik Özellikler

Tablet Görünümlü
Mineral Etki Azaltıcı
650 gr Ağırlık
3 Boyutlu Görüntüleme
Magnotometre Modu
Derinlik ölçme Modu
50 m2 Alan Tarama
3 m Derinlik Hassasiyeti
slide-b-1

Scorpion IOS

Yüksek Güç Tasarrufu

Pratik & Ergonomik

Sizin İçin Son Teknoloji!!!

bg4

ABC Dedektör

Altın Dedektörü

Bize Ulaşın

PERFORMANS HEDEF ODAKLI

En iyi kalite
Artık herşey daha kolay

3 BOYUTLU
Akrep Dedektör

Kaliteli Güvenilir Hizmet Farkıyla!!!

gold-05

ALTIN BULMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!!!

ABC Dedektör
Kiralık Dedektör Alternafi ile Hizmetinizde!!!

3 BOYUTLU ALAN TARAMA

ALTINızdakileri Fark Edin

Arayın Biz Gelelim!!!

Slide thumbnail

Belki de Bir Adım Önünüzde

VIDEO ' muzu İZLEYİN!!!

Su Altında Arama Yapabilirsiniz!!!

Slide background

&

Her Koşulda

Kullanabilirsiniz

...altın aramak için

ABC DEDEKTÖR

sizin yanınızda

www.abcdedektor.com

SCORPION IOS

Söylediğimiz Gibi Altın Arama, Define Arama, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay !

Scorpion Serisi İOS algılayıcılar, sadece sesli sinyal özelliği bulunan basit metal detektörler degildir. Bu ürünler ile ayni zamanda,alan tarama,iletkenlik ve derinlik ölçümü yapabilirsiniz. Teknolojisi sayesinde bu algılayıcılar, gizli nesnelerin bulunmasında en uygun çözümü sunarlar. Scorpion İOS, yeni nesil metal tanilama teknolojisidir. Daha önce sunduğumuz tüm ürünlerden daha küçük, daha hafif ve daha çok özellik barındıran, derin tarama yapabilen bu tablet dedektörün programlaması, akıllı bir bilgisayar tarafindan yapılır. Scorpion İOS, birçok detayın optimize edildigi ve geliştirildiği, başarısı kanıtlanmış, güvenilir ve güçlü pulse indiction teknolojisi üzerine temellendirilmistir. Bu sebeple, çok islevli scorpion İOS anomali algılayıcı, altın, gümüş, mezar gibi ögelerin yerlerini çok kesin bir şekilde tanımlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple Scorpion İOS, tüm gizli hazine avlari için uygundur.

Scorpion İOS’nin en önemli avantajlari bir bakista şunlardir:

Disaridan bir pc seklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanin mümkün olmadigi alanlarda arama yapmaniza olanak saglar. Etrafınızda şüphe uyandırmadan ve şüpheli bakişlari üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadiginiz alanlarda tarama yapabilirsiniz.

Kompakt olan bu üründe bir adet toprak maden mineral etkisi azaltıcı Eliminator, entegre halde bulunmaktadir. Bu sebeple Scorpion İOS, kamuflajini mükemmel seviyeye getirecek sekilde, işlevsel bir multimedya tabanli bilgisayar olarak kullanılabilir. Modern işlemciler ve enerji tasarrufu yapan bilesenler sayesinde, dahili şarz edilebilir pil, bir bilgisayarın ihtiyaç duyduğu tüm gücün tamamen sağlanmasi için yeterlidir.

Scorpion Serisindeki tüm diger metal algılayıcılar gibi, Scorpion İOS de islevsellik, ergonomi ve pratik tasarimin etkileyici bir birlesimidir. Sadece 650 GR ağırlığı ile cihazı istediginiz her yere götürebilirsiniz. Sadece tek bir tuş ile tüm operasyon modlarini kontrol edebilirsiniz.